Co nowego?

wtorek 26 listopada 2019

Pobyt Mikołajkowy z piernikowymi warsztatami dla dzieci GRATIS*

Zapraszamy na wyjątkowy Mikołajkowy pobyt połączony z tradycją wypieku korzennych ciastek według prastarej dworskiej receptury. Rozpoczynamy w piątek 6 grudnia 2019r. o godz. 17.00 piernikowymi warsztatami, kończymy po obiedzie w niedzielę 8 grudnia 2019r.

W programie pobytu:

Mikołajkowe spotkanie przy zabytkowej holenderskiej maszynie do wypieku ciasteczek.
Dwugodzinne warsztaty wypieku świątecznych pierników, w trakcie których zarówno dzieci jak i dorośli mogą nauczyć się wyrabiać ciasto, obsługiwać linię produkcyjną Elfów, dekorować ciasteczka kolorowym lukrem 
i smakować własnoręcznie wykonane słodkie dzieła sztuki. Po warsztatach przy kominku Św. Mikołaj tradycyjnie rozda prezenty*

W trakcie całego pobytu będzie można spróbować autorskiej kuracji dietą z olejem lnianym, z naturalnymi produktami pochodzącymi z naszego gospodarstwa. Więcej o kuracji i zaletach oleju lnianego w zakładce Oferta/Kuracja Prastara Naturą. Ciepłe posiłki przygotowujemy w technologii beztłuszczowej. Nasza kuchnia bazuje na tradycyjnie pieczonym chlebie na zakwasie, probiotycznych kiszonkach, serach własnej produkcji 
i kolorowych koktajlach witaminowo- energetycznych.

Wykład „Historia i stosowanie kuracji naturalnej” lek.med. Marcin Grduszak, mgr Anna Grduszak

Zajęcia rekreacyjno - relaksacyjne z dyplomowanym instruktorem. Autorski program pracy z ciałem łączący elementy hatha-jogi i pilatesu. Nie wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie na macie. Ćwiczenia w bezpiecznych zakresach ruchu, dedykowane zwłaszcza osobom przemęczonym (zarówno fizycznie jak i psychicznie), odprężające i wzmacniające. Przy okazji zajęć pomiar i analiza składu ciała wraz z omówieniem wyników.

Zakwaterowanie w zabytkowych wnętrzach dawnej Rządcówki, w komfortowych pokojach dwuosobowych*** z widokiem na park. Jazda konna i przejażdżki zaprzęgami konnymi na zamówienie (dodatkowo odpłatne).

Cena promocyjna dla dwóch osób dorosłych 970 zł****

* Dzieci do 12 roku życia płacą tylko za obiad i kolację 25zł /posiłek Warsztaty, nocleg i śniadania są gratis. Dzieci powyżej 12 roku życia pełna odpłatność.

** Prezenty w zakresie indywidualnym

*** możliwość dostawki dla dzieci. Ilość dostawek ograniczona.
O dostępności decyduje kolejność zgłoszeń.

**** cena zawiera 2 noclegi, wyżywienie (2x kolacja, 2x obiad, 2x śniadanie, napoje, koktajle), warsztaty piernikowe, zajęcia rekreacyjno-ruchowe oraz wykład.

logo

Witaj, tu zespół prastara. Pomożemy Ci wybrać odpowiednią kurację dla Ciebie.

Prosimy o kierowanie pytań
oraz rezerwacji na adres mailowy kuracja@prastara.pl
Ewentualnie telefonicznie od 09:00 - 16:00 pod nr telefonu
601445356, 503067041, 506183389